У Луцьку представили новопризначених заступників прокурора

Прокурор Волині Віктор Швидкий представив колективу регіональної прокуратури новопризначених заступників прокурора області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Сьогодні, 24 вересня 2018 року, прокурор Волинської області Віктор Швидкий представив колективу регіональної прокуратури першого заступника прокурора області Ігоря Цюприка та заступників прокурора області Володимира Хвищука і Олександра Воробія, призначених на ці посади наказами Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Вітаючи їх із призначенням, прокурор області виразив упевненість, що увесь попередній досвід допоможе їм якісно працювати й разом із колективом досягати необхідних українському суспільству реальних результатів у боротьбі з корупцією і злочинністю, та побажав наснаги, сил і натхнення для системної й ефективної роботи.

Довідково:

Цюприк Ігор Володимирович народився на Рівненщині. Вищу освіту здобув у Національній академії внутрішніх справ України, із 2002 по 2015 рік служив в органах внутрішніх справ МВС України. В органах прокуратури – із червня 2016 року. До призначення на посаду першого заступника прокурора Волинської області обіймав посаду заступника прокурора
Луганської області.

Хвищук Володимир Олександрович – народився у місті Луцьку, вищу освіту здобув у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки. В органах прокуратури – із 2002 року. Обіймав різні посади, у тому числі керівні, в органах прокуратури Волинської області. До призначення на посаду заступника прокурора працював начальником відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.

Воробій Олександр Павлович – народився в селищі Іваничі на Волині. Вищу освіту здобув у Тернопільській академії народного господарства. В органах прокуратури – з 2003 року. Обіймав різні посади, у тому числі керівні, в органах прокуратури Волинської області. До призначення на посаду заступника прокурора працював начальником управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.09.2018 17:27
Переглядів745
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг