Одна з луцьких бібліотек поповнилася новими книгами від професорки (фото)

Волинській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки урочисто передали майже 600 примірників книг. Такий щедрий подарунок зробила доктор філологічних наук, професор кафедри інформаційної діяльності та туризму Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна", член Національної спілки журналістів Зінаїда Пахолок.

Передавання власної колекції книг відбулося 25 вересня у актовій залі бібліотеки. Саме там зібралися чимало студентів та друзів колекціонерки, аби наблизитися до літератури ще ближче.

На початку заходу Зінаїда Пахолок розповіла про себе, показала фото та зауважила, що є авторкою 190 наукових публікацій та 5 книг. А окремою сторінкою її життєпису є те, що жінка зацікавлена мислителем та вченим Миколаєм Крушевським. Таке захоплення переросло у наукові дослідження.

Опісля вступного слова науковиці привітати бібліотеку з новими надбаннями та словами вдячності до Зінаїди Пахолок звернулися літератор та член Спілки християнських письменників Віктор Гребенюк, директорка бібліотеки ім. Олени Пчілки Людмила Стасюк та інші не менш поважні в літературних колах особи.

Вдалося почути вірші та слова вдячності від студентів колекціонерки.

Як виявилося у 2017 році жінка вже передавала книги, однак цього річ вирішила це повторити. За словами самої науковиці серед подарованих екземплярів є книги, написані 10-ма мовами світу. В колекції є книги такої тематики як філологія, історія, релігія, філософія, психологія, географія та художня література.

По завершенню заходу професорка побажала присутнім студентам бути майбутнім і надією нації та черпати знання саме із книг.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В УКРАЇНІ ПОПОВНИВСЯ ПЕРЕЛІК ЗАБОРОНЕНИХ КНИГ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.09.2018 18:15
Переглядів276
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг