У Луцькраді поскандалили депутатки та очільниця управління освіти

Фото: ілюстративне

Під час засідання комісії між депутатами Луцькради виникла суперечка.

Думки розійшлись під час розгляду списку педагогів, які отримають премії від Луцькради. Про це йшлося 2 жовтня під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Депутат Алла Надточій сказала, що минулого року порушили положення, бо склад комісії, яка відбирає преміантів, мала б затвердити депутатська "освітня" комісія.

Голова комісії, депутат Майя Шостак зауважила, що вже це сталося, тому немає сенсу на цьому акцентувати увагу, а можна внести зміни у відповідне положення на майбутнє.

Втім Алла Надточій зазначила, що такі помилки допускалися й раніше, а Майя Шостак як голова комісії мусила б звернути на це увагу.

Майя Шостак відповіла, що вона теж не має вдосталь часу, щоб на все звертати увагу та стежити за всім.

"А хто має стежити?" – поцікавилася Алла Надточій.

"Добре, що ви все встигаєте!" – відповіла Майя Шостак і сказала, що її втомили "базарні крики" її колеги-депутатки.

Між депутатками зав'язалась суперечка. Тим часом депутат Анна Мовяк мала чимало запитань до очільниці управління освіти Зіновії Лещенко щодо того, як саме обирали педагогів, які отримають премії.

Алла Надточій зауважила, що положення й прописували таким чином, аби відбір преміантів був відкритий, демократичний, щоб не було прийнятих заангажованих рішень десь в чиїхось кабінетах.

Зіновія Лещенко відповіла, що жодної заангажованості тут немає, педагогів обирали шляхом голосування.

Алла Надточій тоді ще раз повторила своє запитання, попросивши не перекручувати її слова.

Втім Зіновія Лещенко заявила, що її ображає те, що депутатка постійно звинувачує її в тому, що вона перекручує слова, адже це так не є.

"Я в системі освіти працюю більше 30 років... Мені ніколи ніхто не сказав, що я перекручую слова, так, як ви кажете, що я щось перекручую – це вже переходить на особисті образи", – сказала Зіновія Лещенко.

Алла Надточій зазначила, що вона як депутат делегована громадою міста, аби від імені громади робити все можливе, щоб позитивно вплинути на процеси життєдіяльності міста.

Врешті в ході суперечок депутати дійшли згоди і вирішили, що на 2019 рік варто напрацювати нове положення щодо комісії, яка обиратиме педагогів, які отримають премії від міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.10.2018 12:15
Переглядів1676
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:28
03.10.2018
Захар Власенко
Алла Надточій-молодець!!! Завжди всі зауваження аргументовані... Мая Шостак,якщо не справляєтесь і не встигаєте,звільніть місце для фахівців!!! Стосовно премій-ніяких голосувань не було. Преміанти-квота директора закладу,а кандедатури не затверджувалися в колективах!!! Усе це потребує кардинальних змін!!!!
12:58
02.10.2018
Знаючий
Бабські скандали. Там Старий ринок близько - можна перести засідання таких комісій, чесне слово
12:57
02.10.2018
Ольга
Оголосіть кому з педагогів будуть премії?
12:37
02.10.2018
Лучанин
Якийсь базар, а не Луцькрада.
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг