У "Луцьктеплі" пояснили, як можна переключити квартиру на автономне опалення

Переобладнання системи опалення призводить до розбалансування внутрішньобудинкової системи опалення, яка належить до інженерної системи будинку як цілісного майнового комплексу.

Окрему квартиру не можна переключати від централізованого на автономне опалення, а от будинок в цілому – можливо. Для того, аби відключити будинок, треба згода всіх мешканців. Про це йдеться у відповіді ДКП "Луцьктепло" на запит ІА "Конкурент".

Процедура надання дозволу на відключення споживачів від централізованого опалення та гарячого водопостачання визначається Порядком відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, який затверджено наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства.

Внесені до Порядку зміни, які набули чинності 14.12.2007 р., унеможливлюють відключення від централізованого опалення та гарячого водопостачання окремих квартир (приміщень) у багатоквартирному будинку, а лише можна це зробити в цілому будинку за рішенням загальних зборів за згодою всіх власників (уповноважених осіб власників) приміщень в житловому будинку, оскільки системи опалення та гарячого водопостачання будинку є спільною власністю всіх власників приміщень у багатоквартирному будинку.

Відповідно до ч. 2 п. 25 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води забороняється.

Власник квартири, що припустив самовільне переобладнання, зобов'язаний за свій рахунок привести це приміщення до попереднього стану..

Також варто зазначити, що несанкціоноване відключення від мереж централізованого опалення не передбачає припинення нарахування плати за послуги з централізованого опалення за чинними тарифами.

Читайте також:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.10.2018 13:44
Переглядів3792
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:13
05.10.2018
Свідомий
Висновок один - колективно всім мерзнути
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг