Не потрібно вигадувати велосипед: Андрій Покровський розповів, як залучити інвестиції у Луцьк (відео)

Андрій Покровський, бізнесмен, засновник Громадянськог Руху "CВІДОМІ" та депутат Луцької міської ради, розповів, як залучити інвестиції, щоб вони працювали на благо лучан та усіх волинян.

У своєму відеоблозі депутат зазначив, що має цілісне бачення розвитку нашого міста та зацікавлений у залученні інвестицій в Луцьк та Волинську область.

"Щоб в обласний центр почали надходити інвестиції, місту потрібен інвестиційний поштовх, який можна забезпечити залученням одного або декількох відомих брендів, таких, до прикладу, як McDonalds чи Siemens", – вважає Андрій Покровський.

На думку депутата, місто, яке має чіткий план розвитку з конкретно визначеними цілями та пріоритетами, є значно привабливішим для інвестора. Луцьк може бути таким, саме тому необхідно розробити та прийняти повноцінну Стратегію розвитку міста.

Окрім цього, Андрій Покровський наголосив на важливості створення агенції з підтримки та обслуговування інвесторів, адже це полегшить комунікацію та підвищить ефективність взаємодії інвесторів та органів влади.

Луцьку потрібна якісна промоція його інвестиційного потенціалу в Україні та за кордоном. Допомогою у підвищенні інвестиційної привабливості Волині може стати дієвий досвід наших країн-сусідів.

Проте реальну зміну ситуації можна очікувати лише за умови цілеспрямованих дій місцевої влади і відкритої та чесної конкуренції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.10.2018 20:00
Переглядів456
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг