Швидко і зручно: як лучанам подати показники лічильника води (інфографіка)

Для швидкого і зручного розрахунку за послуги водопостачання та водовідведення КП "Луцькводоканал" пропонує споживачам альтернативні види подачі показників квартирних лічильників та оплати за спожиту воду.

Із початку травня близько 6000 споживачів зареєстрували особистий кабінет на веб-сервісі "Луцькводоканалу", – повідомляється на сайті підприємства.

Зручним і сучасним методом подачі показників є особистий кабінет, який може відкрити кожен бажаючий, скориставшись сайтом КП "Луцькводоканал", а також із допомогою сайту Луцької міської ради, через розділ "Електронне місто". Особистий кабінет дає можливість подавати показники, стежити за правильністю нарахування вартості спожитих послуг, здійснювати онлайн-оплату у будь-який зручний час. Усі ці послуги надаються безкоштовно, а оплата послуг здійснюється без комісії. Створити власний особистий кабінет досить легко, скориставшись покроковою інструкцією, розмішеною на сайті.

Особистий кабінет дає можливість ввести кілька адрес і здійснювати необхідні операції по обслуговуванню кількох особових рахунків. Доступ до особистого кабінету користувач має із будь-якої точки світу і з будь-якого пристрою.

Подача показників лічильників для людей, які не мають доступу до інтернету, здійснюється також із допомогою кол-центру за багатоканальним телефонним номером: (0332)28 40 40. Показники для розрахунків приймають із 20-го по 3-тє число кожного місяця. У цей період лінії кол-центру відкриті щоденно, без вихідних, із 7:45 до 20:00.

Традиційно більшість лучан оплачують послуги водопостачання та водовідведення у банках Луцька. При розрахунку за послуги в онлайн-сервісі Приват24 та із допомогою терміналів, варто врахувати, що даний метод не передбачає подачі показників. Кращим варіантом стане відкриття особистого кабінету на сайті "Луцькводоканалу", де реалізована концепція онлайн-платежів із можливістю подавати показники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ЗДОРОЖЧАЛА ВОДА

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
11.10.2018 12:05
Переглядів1142
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018 22-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг