Палиця скликає на бізнесовий форум

Голова Волинської облради Ігор Палиця, член наглядової ради ПАТ "Укрнафта" скликає представників ділового середовища Волині до участі в бізнес-форумі.

Форум на тему "Волинь:бізнес, відповідальність, взаємодія. Роль влади на регіональному та місцевому рівнях у розвитку підприємництва" відбудеться 24 грудня о 16 годині в приміщенні історичного факультету Східноєвройського університету імені Лесі Українки.

"Гарантую діловий діалог та зворотній зв'язок в ході цієї важливої для розвитку Волині зустрічі. Мені важливо, щоб ви відчули допомогу, а не тиск зі сторони влади", – запевнив Ігор Палиця.

Попередня реєстрація здійснюється за телефоном 778305 з 09.00 до 18.00 (контактна особа Олександр Ляшко), завершується 22 грудня о 16 годині.

Заявку на реєстрацію можна надіслати на електронну адресу обласної ради [email protected] (з позначкою "реєстрація на форум"), а також на офіційний веб-сайт обласної ради через рубрику "Контакти".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.12.2015 17:31
Переглядів869
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг