На "Прозору владу" Луцьк витратить понад 2 мільйона гривень

На реалізацію міської програми "Прозора влада", що передбачає висвітлення діяльності міської ради у ЗМІ, передбачать понад два мільйони гривень.

Міську програму "Прозора влада" на 2016-2018 роки затвердили під час засідання виконкому Луцької міської ради 16 грудня, - інформує інформаційне агентство "Волинські Новини".

Загальний обсяг фінансових ресурсів, передбачених для реалізації програми, становить 2, 22 мільйона гривень (по 740 тисяч щороку протягом трьох років). Про це повідомила заступник начальника відділу інформаційної роботи міськради Жанна Перун. Як йдеться у проекті рішення, програма спрямована на забезпечення всебічного інформування територіальної громади через засоби масової інформації про плани та результати роботи Луцької міської ради, ключові події та тенденції розвитку міста, а також забезпечує розвиток комунального підприємства "Газета "Луцький замок" через надання фінансової підтримки Луцької міської ради. З її слів, аналогічна програма діяла протягом трьох останніх років.

У проекті програми передбачене фінансування у розмірі 350 тисяч гривень на реалізацію завдань відділу інформаційної роботи та 390 – на підтримку КП "Газета "Луцький замок". По 43 тисячі гривень щороку витрачатимуть для трансляції програм "Місто" та "Слово депутата" на телеканалі "Нова Волинь", Волинської регіональної дирекції НТКУ та по 75 тисяч щороку – для трансляції на ТРК "Аверс". По 52 тисячі щороку передбачать на виготовлення та трансляцію програми "Луцький депутат" на каналі "Нова Волинь". По 15 тисяч гривень щороку витрачатимуть на висвітлення діяльності Луцької міської ради на радіо "Луцьк" та "СіД".

На висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів та посадових осіб місцевого самоврядування у друкованих засобах масової інформації, відповідно до укладених угод з газетами "Волинь-нова", "Волинська газета", "Вісник", "Відомості", "Сім'я і дім", "Твій вибір" передбачать 130 тисяч гривень щороку. На виготовлення та трансляцію тематичних передач, презентаційних роликів та дисків, проведення інформаційних кампаній закладають 29 тисяч гривень щороку.

Члени виконкому підтримали проект рішення без обговорення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.12.2015 16:34
Переглядів510
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг