Міськрада вийшла зі складу засновників "Луцького замку"

Міська рада вийшла зі складу засновників редакції комунального підприємства "Газета "Луцький замок" та друкованого засобу масової інформації "Газета "Луцький замок".

Колектив комунального підприємства "Газета "Луцький замок" 4 березня прийняв рішення щодо участі у реформуванні друкованого ЗМІ та редакції. Про це йшлося 27 квітня під час сесії Луцької міської ради.

Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко розповіла, що міськрада повинна вийти зі складу засновників газети "Луцький замок" відповідно до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації".

Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що газета безкоштовно розміщувала на свої сторінках публікації міськради.

Також про сумлінну роботу журналістів газети згадав і депутат Григорій Пустовіт.

Депутати проголосували за вихід міської ради зі складу засновників редакції комунального підприємства "Газета "Луцький замок" та друкованого засобу масової інформації "Луцький замок".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.04.2016 18:01
Переглядів360
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг