Ціна на гарячу воду у Луцьку зросте вдвічі

Збільшення ціни на природний газ відповідно призведе до того, що гаряча вода подорожчає майже вдвічі.

Про це стало відомо під час засідання антикризового енергетичного штабу 5 травня, – повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

У зв'язку зі зміною ціни на природний газ мають переглянути тарифи на комунальні послуги. Органи місцевого самоврядування мають два тижні на коригування тарифів, але нова ціна вступила в силу з 1 травня. Відповідно – теплоенергетичні підприємства матимуть двотижневий касовий розрив.

Як зазначив перший заступник міського голови Тарас Яковлев, нині в тарифи "Луцьктепла" включена ціна 2,9 тисячі гривень за тисячу кубометрів газу, але з 1 травня собівартість газу становить більше 6 тисяч гривень. У зв'язку з неузгодженістю тарифів та чинної ціни, підприємство матиме прямі збитки в розмірі 13 мільйонів.

Крім того, додав посадовець, уже можна чесно анонсувати підвищення ціни на гарячу воду: кубометр гарячої води, який досі коштував 45 гривень, вартуватиме цілих 80.

Водночас субсидії, які нараховуються для населення, також не враховують нової ціни на газ і розраховуються за діючими тарифами. Тож, наголосив голова ОДА Володимир Гунчик, паралельно з перерахунками тарифів мають бути проведені перерахунки субсидій, аби лучани, яким призначені субсидії, не відчули таку суттєву зміну тарифів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.05.2016 12:12
Переглядів1778
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг