Заступник Романюка планує залишитися помічником нардепа Лапіна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Юрій Моклиця має намір залишитися помічником народного депутата Ігоря Лапіна.

Однак, згідно із законодавством, помічником Моклиця може бути лише на громадських засадах, - йдеться в інтерв'ю на Волинському Агентстві Розслідувань.

З його слів, завдяки співпраці з волинським нардепом Луцьк може співпрацювати з Києвом.

"Я був на державній службі, коли був помічником Лапін. Зараз згідно з законодавством я не можу бути там на роботі, тож мене звільнили і я вже не є помічником. Проте я хочу бути помічником на громадських засадах, бо органу місцевого самоврядування важливо співпрацювати із Києвом. Через мене Лапін зможе бути помічником Луцьку і громаді. Я ж буду посередником у межах тих напрямків, які мені доручені. У мене так звані слабкі напрямки, але якщо розібратися, то роботи дуже багато. Заступник – це як тяговий кінь. Система працюватиме і без заступників, але без них не буде жодних змін та розвитку. Заступник же може впроваджувати різні ініціативи", - зазначає Моклиця.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.12.2015 10:50
Переглядів993
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:05
21.12.2015
жужу
"Через мене Лапін зможе бути помічником Луцьку і громаді". Моклиця,шо ти трусиш? А Лапін від кого обирався?Куди ще пряміше мати зв"язок з луцькою громадою? Скажи відверто, що хочеш мати корочку помічника!
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг