У Луцьку на проспекті Президента Грушевського хочуть облаштувати парковку

ТзОВ "Проміньпарксервіс" пропонує облаштувати парковки поблизу басейну, що на проспекті Президента Грушевського.

Підприємство зобов'язується забезпечити відвідувачів басейну парковками. Про це йдеться в проекті рішення виконавчого комітету від 13 травня

"Враховуючи існуючу містобудівну ситуацію щодо нестачі паркувальних місць на проспекті Президента Грушевського в цілому та зокрема поряд з комунальним закладом "Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву плавання" є потреба в створенні нових парковочних місць", - йдеться в пояснювальній записці до проекту рішення.

В своєму зверненні ТзОВ "Проміньпарксервіс" пропонує укладення договору про співпрацю з метою створення та подальшої спільної експлуатації парковки на території комунального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву плавання".

Відповідно до поданого проекту договору товариство бере на себе зобов'язання профінансувати усі роботи із створення парковки та забезпечити відвідувачів басейну паркомісцями.

У договорі прописано, що частина земельної ділянки, орієнтовною площею 0,11 га, розташована на проспекті Президента Грушевського, 2 а, та належить комунальному закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву плавання".

Виконавчий комітет міської ради має право і може погодити укладення угоди про співпрацю з метою розвитку інженерно-транспортної інфраструктури.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.05.2016 15:26
Переглядів1020
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг