Луцький депутат пропонує дофінансувати освіту в частині викладання іноземних мов

Рівень знання іноземних мов в учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луцька є незадовільним, тож щоб поліпшити ситуацію у Луцькій міській раді запропонували залучити додаткові кошти.

Депутат Луцькради Андрій Покровський під час засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів висловив незадоволення з приводу викладання англійської мови у школах, де випускники мають досить низький рівень знань.

Кандидат на посаду п'ятого заступника Луцького міського голови Андрій Киця підтримав думку депутата та зазначив, що ситуація є складною, однак деякі школи в Луцьку можуть забезпечити високий освітній рівень іноземних мов.

"Рівень, який сьогодні забезпечує школа №1, - це освітній рівень B2. Кожного року учні школи №1 з двох-трьох осіб на незележній основі через програму "Flex" виграють та навчаються у школах Америки протягом року. Друге – я не скажу, що великий відсоток, але багато з них також вступають у виші Британії, Сполучених Штатів Америки та Швейцарії. Хоча, я б хотів, щоб ці молоді люди залишалися у нас", - каже Киця.

Натомість Покровський поділився, що для своїх дітей він обрав навчальний заклад у Києві, адже рівень викладання іноземних мов, а особливо англійської, у Луцьку його не влаштовує.

"Це необхідність знати учневі англійську мову. Ви говорите, що школа №1 – профільована, №4 – профільована, а інші ні… Я говорю про загальний рівень знань англійської мови для всіх випускників шкіл. Це загальноосвітня норма дитини знати мову", - резюмував обранець громади.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.12.2015 18:30
Переглядів635
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг