У Луцьку на комунальних підприємствах списуватимуть зношене майно

Депутатам запропонували затвердити єдине положення про списання майна на комунальних підприємствах та бюджетних установах Луцька.

Вже три комунальні підприємства хочуть здійснювати списання основних засобів. Про це розповів директор департаменту економічної політики Олександр Озінович 25 травня на засіданні сесії луцької міської ради.

"У зв'язку із передачею повноважень щодо розгляду та підготовки документів для надання дозволу на списання основних засобів відділу управлінням майном міської комунальної власності та задля встановлення єдиного порядку отримання дозволу (погодження) на списання майна комунальної власності, виникла необхідність затвердити єдине положення для усіх підприємств, установ, організацій та закладів комунальної власності, в тому числі бюджетних", пояснив Олександр Озінович.

Він наголосив на тому, що списання основних засобів, які вартують більше 10 тисяч гривень, погоджуватимуть під час сесії міськради.

Виконком надаватиме дозвіл на списання засобів вартістю від 5 до 10 тисяч гривень, а відділ управління майном міської комунальної власності буде давати погодження на списання матеріалів, які мають стовідсоткове зношення і їхня вартість не перевищує 5-ти тисяч гривень.

Депутати підтримали проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.05.2016 08:19
Переглядів875
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг