У Луцькій міській раді – нове управління

Нове юридичне управління створили у Луцькій міській раді.

До стурктури входитиме три відділи: відділ судового представництва, відділ по забезпеченню діяльності виконавчого комітету й виконавчих органів та відділ по забезпеченню діяльності виконавчого комітету й виконавчих органів. Про це стало відомо під час другого пленарного засідання 2-ої сесії Луцької міської ради 24 грудня.

Як розповів начальник юридичного відділу Луцької міської ради Олександр Рачков, відділ судового представництва здійснюватиме забезпечення судових представництв в усіх судових спорах, пов'язаних з діяльністю Луцької міської ради, виконавчого комітету Луцькради, Луцького міського голови, відділ по забезпеченню діяльності виконавчого комітету й виконавчих органів займатиметься поточним забезпечення роботи, тобто відповідями на звернення, супровід діяльності виконавчих органів і структурних підрозділів та третій відділ по зв'язках з правоохоронними органами та запобіганню корупції.

Олександр Рачков

"На мою думку, створення управління та його розподіл на відділи дасть можливість кращого виконання роботи у плані осіб, які будуть її виконувати", - підкреслив Рачков.

Так, під час обговорення проекту рішення депутат Тарас Шляхтич запитав, що саме пропонується проектом рішення – створення нового відділу чи додавання до нього штатних одиниць.

Депутат Микита Рабан поцікавився, якою є кількість працівників у відділі наразі та чи є ефективною їхня робота. На що начальник відділу Олександр Рачков відповів, що нині представництво в судах та правоохоронних органах здійснюють лише двоє осіб та він сам

Депутат Ігор Поліщук відзначив, чи є наразі достатньою кількість працівників-юристів у відділі.

"Сьогодні ми справляємся з роботою, яка є у відділі. Мені було би легше працювати, якби було більше спеціалістів, адже роботи щоразу більшає. У середньому відділ здійснює представництво у 20-30 судових засіданнях на місяць", - інформував Олександр Рачков.

Зрештою, депутати ради проект рішення "Про затвердження Положення про юридичне управління" підтримали одноголосно.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.12.2015 10:32
Переглядів652
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг