У Луцьку прийняли Програму з благоустрою міста

На благоустрій Луцька заклали 32,8 мільйона гривень.

Програму з благоустрою Луцька на 2016-2020 роки депутати Луцької міської ради вирішили скоротити до двох років у зв'язку з тим, що є сумніви щодо ефективності попередньої програми, яка завершується в грудні 2015-го року, та доцільності запровадження нової програми терміном на чотири роки.

Про це йшлося під час другого пленарного засідання 2-ої сесії Луцької міської ради 24 грудня.

У ході обговорення проекту рішення начальник департаменту ЖКГ Іван Кубіцький розповів, що програмою передбачено догляд за зеленими насадженнями, зливовою каналізацією, вулично-дорожньою мережею обслуговування водних територій, обслуговування фонтанів та "об'єктів меморіальної слави".

Тож деякі депутати висловили сумніви з приводу необхідності негайного голосування за неї, оскільки програма була розрахована на 2016–2020 роки, та нема інформації про ефективність попередньої програми.

"У мене є пропозиція цю програми не приймати, а зробити її на два роки. Тут вказані різні суми, проте звідки ми можемо знати, якою буде вартість тих чи інших робіт наприклад через два роки", – зазначив депутат Ігор Поліщук.

Секретар міської ради Юлія Вусенко зазначила, що цю програму потрібно прийняти, незважаючи на недопрацювання, адже на наступньому засіданні сесії до програми можна буде внести корективи.

Міський голова Луцька Микола Романюк зауважив, що у разі неухвалення програми благоустрою з 1 січня 1016 року гроші облаштування міста із казначейства не надійдуть.

Заступник міського голови Тарас Яковлев запропонував прийняти програму терміном на 2016-2017 роки та дати доручення житлово-комунальному господарству прозвітуватися за попередньою програмою на наступному пленарному засіданні сесії.

Зазначимо, що депутати голосували за програму благоустрою тричі, і лише з останньою спроби та опісля тривалого обговорення прийняли її із внесеними змінами та доповненнями.

Ознайомитися з текстом Програмою благоустрою м. Луцька за посиланням.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.12.2015 13:50
Переглядів1125
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг