У Луцьку вирішити відзначити День захисника масштабніше

Частину коштів, передбачених на святкування Дня міста, депутати міськради вирішили спрямувати на відзначення Дня захисника України, річниці заснування УПА та Дня українського козацтва.

Замість прописаної у документі суми у 8,6 тисяч гривень депутати вирішили виділити 15 тисяч гривень.

Про це стало відомо під час обговорення проекту рішення "Про Програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2016 рік" під час другого пленарного засідання 2-ого засідання сесії Луцької міської ради.

Зі слів начальника відділу зв'язків з громадськістю Олени Макарової, загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми з міського бюджету – 600 тисяч гривень.

Павло Данильчук запропонував збільшити фінансування цього заходу: додати 15 тисяч гривень на проведення Дня захисника, забравши їх з фінансування Дня міста Луцька.

Микола Федік вніс пропозицію зняти фінансування і з Річниці визволення міста Луцька від нацистських загарбників. Одначе, секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко наголосила, що це свято проводитися згідно чинного законодавства, тому знімати його не можна.

Депутат Павло Данильчук в свою чергу запропонував змінити пункти "Річниця визволення Волинської області від нацистських загарбників" та "Річниця визволення міста Луцька від нацистських загарбників" на "Вшанування пам'яті і жертв Другої світової війни".

Зрештою, проект рішення із внесеними пропозиціями депутати підтримали.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.12.2015 15:20
Переглядів743
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-09-2018 21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг