«Фестиваль проводимо!», - Романюк про фестиваль «Ніч у Луцькому замку-2016»

Фестиваль "Ніч у Луцькому замку"

У Луцьку мають намір провести наступного року арт-фестиваль "Ніч у Луцькому замку" на території історико-культурного заповідника "Старий Луцьк".

Про це стало відомо під час обговорення проекту рішення "Про Програму фінансування культурно-мистецьких та культурологічних заходів у місті Луцьку на 2016 рік" на другому пленарному засіданні 2-ої сесії Луцької міської ради 24 грудня.

Так, депутатка Наталія Бунда зауважила, серед переліку культурних заходів на наступний рік не знайшла візитівки міста – фестивалю "Ніч у Луцькому замку". З її слів, варто включити арт-шоу до списку заходів та передбачити на нього мінімально хоча б 50 тисяч гривень.

Також від депутатів прозвучала пропозиція закласти з міського бюджету більшу суму, аби провести фестиваль на належному рівні, не гіршому, ніж у попередні роки.

Начальник управління культури Тетяна Гнатів підкреслила, що "Ніч у Луцькому замку" припинили проводити ще два роки тому у зв'язку з військовими діями на Сході України, адже кошти потрібно було спрямовувати на більш важливі справи.

"Думаю, якщо цей фестиваль потрібен, то знайдуться і спонсори, які його профінансують", - сказала вона.

Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко додала, що фестиваль у програмі культурних заходів потрібно передбачити, тим паче, що за його допомогою можна наповнити бюджет міста.

Депутат Ігор Поліщук вніс пропозицію, аби вхід на фестиваль для військових, які брали участь в АТО, та їхніх сімей був безкоштовним.

Так, загальний обсяг програми фінансування культурно-мистецьких та культурологічних заходів у місті Луцьку становить 930 тисяч гривень.

Зрештою, проект рішення, який із змінами розглядатимуть повторно у січні, депутати підтримали.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.12.2015 14:55
Переглядів1029
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг