У Луцькраді затвердили нову програму охорони довкілля

Програму охорони навколишнього середовища затвердили у міськраді.

Про це стало відомо під час другого пленарного засідання 2-ої сесії Луцької міської ради 24 грудня.

Зі слів начальника відділу екології Луцької міськради Анатолія Гламазди, програма передбачає ряд заходів, які необхідні для міста: дегазацію полігону твердих побутових відходів у селі Брище, придбання і встановлення сміттєсортувальної лінії, а також будівництво об'єкту для утилізації біологічних відходів на полігоні твердих побутових відходів у селі Брище.

Окрім того, наразі ще не завершений проект з відновлення гідрологічного режиму річки Сапалаївки, тому планується впровадження інвестиційного проекту будівництва біоферментного заводу з утилізації мулових осадів, будівництво та облаштування притулку для безпритульних тварин.

Депутат Борис Смаль запропонував відредагувати в програмі пункт щодо інвентаризації осередків забруднення та шуму, додавши до нього ПАТ "Гнідавський цукровий завод". Як він зауважив, через діяльність підприємства у мікрорайоні Вересневе та частково на ЛПЗ розповсюджується неприємний запах.

Депутат Микита Рабан запитав, чи перешкоджає вирішенню екологічної проблеми на ставках у районі вулиць Кічкарівської та Ковельської те, що споруди там перебувають у власності державного підприємства.

Анатолій Гламазда відповів, що споруди, які перебувають на балансі "Укрриби",обстежили минулого року і склали відповідні акти. Підготували листи про передачу гідроспоруд на міський бюджет. У столиці відповідають, що цьому не заперечують. Якщо буде підготовлено проект постанови Кабміну.

Депутати проект рішення "Про Комплексну Програму охорони навколишнього природного середовища міста Луцька на 2016-2017 роки" підтримали. Ознайомитися з текстом детальніше можна за посиланням (див. Додатки).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.12.2015 16:51
Переглядів542
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг