"Розвалюхам не місце в центральній частині міста", – депутат Луцькради

Власників розвалюх, які порушують благоустрій міста, пропонують притягувати до адміністративної відповідальності.

Основна маса будинків із ветхого фонду перебуває у приватній власності, і саме тому з нею не можна вчиняти якихось дій. Про це розповів 21 червня начальник юридичного управління Луцької міської ради Олександр Рачков під час засідання постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

"Жодним проектом рішення не можна вирішити питання, яке стосується приватної власності", – сказав Олександр Рачков.

Депутат Луцькради Андрій Козюра поцікавився, як же повпливати на власників розвалюх, щоб вони принаймні закрили ветхі будинки, які розташовані в центральній частині міста, парканом чи якимось банером.

"Дуже добре, що ми ініціювали це питання. Адже розвалюхам не місце в центральній частині міста", – сказав Андрій Козюра.

Начальник управління архітектури та містобудування Леонід Герасимюк зауважив, що можна було б доручити ЖЕКам виявити та пофотографувати такі будинки.

Відтак вирішили виявити власників майна та покликати на майбутнє засідання комісії, де їх проситимуть або вжити якихось заходів щодо благоустрою, або ініціюватимуть питання притягнення таких власників до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.06.2016 08:19
Переглядів1306
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:23
22.06.2016
о це брєд, не подобається як виглядає чиєсь житло і турбуєшся про благоустрій, то зроби щось для цього, а то познаходилися естети, які ж самі загиджують центральну частину міста страшними і недоречними вивісками та рекламою, якщо в людей немає матеріальної змоги?
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг