Топ-5 успішних політиків Волині та «невдах» 2015-го

Найуспішнішими політиками року, що минає, назвали голову Волинської облради Ігоря Палицю, Луцького міського голову Миколу Романюка та народного депутата Ігоря Гузя.

Такі дані оприлюднив центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу під час круглого столу на тему "Політичні підсумки року на Волині: погляд експертів" у конференц-залі "ВолиньМедіа" 25 грудня.

Зі слів експерта ЦПАВКу Володимира Павлюка, традиційно наприкінці грудня ЦПАВК провів опитування, у якому взяв участь 21 експерт: політичні аналітики, журналісти, викладачі вищих навчальних закладів, громадські діячі та державні службовці.

Експерт ЦПАВК Володимир Павлюк

Тож до рейтингу "Найуспішніші регіональні політики 2015 року" увійшли:

  1. Палиця Ігор Петрович – 58 балів;
  2. Романюк Микола Ярославович – 30 балів;
  3. Гузь Ігор Володимирович – 10 балів;
  4. Бондар Володимир Налькович – 6 балів;
  5. Кіндер Олег Олексійович – 6 балів.

Також експерти називали успішними політиками 2015-го секретаря Луцької міської ради Юлію Вусенко, голову Волинської ОДА Володимира Гунчика, міського голову Володимира-Волинського Петра Саганюка, першого заступника голови Волинської обласної ради Олександра Пирожика та інших.

"Найзначніший результат отримав Ігор Петрович Палиця. Думаю, що це цілком закономірно, адже політична сила, яку він представляє, отримала вагомий результат в області. Вони вели серйозно боротьбу за посаду Луцького міського голови, і отримали багато мандатів в Луцьку міську раду, в обласну раду. Після цього Ігор Петрович очолив Волиньраду. Тому, напевне, експерти з такою мотивацією так високо оцінили підсумки його політичної діяльності у 2015 році. Далі йде Микола Ярославович Романюк, який став міським головою та Ігор Гузь, який мабуть своєю активністю здобув прихильність експертів", – інформував Павлюк.

А от до рейтингу регіональних політиків, що зазнали найбільше невдач та втрат у 2015 році увійшли:

  1. Товстенюк Олександр Віталійович – 30 балів;
  2. Вітер Валентин Степанович – 18 балів;
  3. Гунчик Володимир Петрович – 16 балів;
  4. Пустовіт Григорій Олександрович – 13 балів;
  5. Гузь Ігор Володимирович – 5 балів.

Також експерти називали бізнес-леді Олену Голєву, колишнього депутата Луцькради та адвоката Андрія Осіпова, олігарха та народного депутата Степана Івахіва, депутатів Волиньради Романа Микитюка та Василя Столяра.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.12.2015 14:16
Переглядів871
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг