Назвали найуспішнішу партію Волині-2015

Найуспішнішою місцевою політичною командою (партією, організацією й неформальним об'єднанням) 2015 року на Волині назвали "УКРОП".

Такі дані оприлюднив центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу під час під час круглого столу на тему "Політичні підсумки року на Волині: погляд експертів" у конференц-залі "ВолиньМедіа" 25 грудня.

Однак під час опитування експерти називали це об'єднання як команду "УКРОПу", "Новий Луцьк" та команду Ігоря Палиці, тож рейтинг цієї партії узагальнений за єдиним показником – політичним.

  1. УКРОП/Новий Луцьк – 59 балів;
  2. БПП "Солідарність" – 17 балів;
  3. "Самопоміч" – 9 балів;
  4. ВО "Батьківщина" – 8 балів;
  5. "Народний Контроль" – 8 балів.

"Я спеціально вас просив, коли ми дивилися результати 2014 року, звернути увагу на показник "Народного Фронту". Тоді команда "Народного Фронту" була найуспішнішою, а цього року експерти оцінили, що ця команда зазнала найбільше невдач. Не витримала випробування часом, владою…" – резюмував експерт ЦПзАВКу Володимир Павлюк.

Також під час опитування експерти називали "Наш Край", Радикальну партію Олега Ляшка, ВО "Свобода", Аграрну партію та інші.

А от до політичних проектів, що "провалилися", увійшли "Народний Фронт", БПП "Солідарність", "Батьківщину", РПЛ та "Самопоміч".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.12.2015 19:03
Переглядів590
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг