Юлія Вусенко: «Охарактеризувала б себе не стільки несподіванкою, як компромісом»

Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко вважає, що як секретар Луцької міської ради вона є компромісним варіантом і була ним на момент обрання у листопаді, коли мала трьох конкурентів.

Про це вона розповіла під час круглого столу на тему "Політичні підсумки року на Волині: погляд експертів" у конференц-залі "ВолиньМедіа" 25 грудня.

Юлія Вусенко підкреслила, що їй було несподівано побачити себе першою у рейтингу регіональних політиків, які несподівано досягнули успіхів у 2015 році.

"Ставши секретарем Луцької міської ради можливо охарактеризувала б себе не так несподіванкою, як компромісним варіантом, який на той момент був та є на сьогодні. Тому, що секретар міськради – це та особа, яка, залишивши політичні належності, повинна працювати з депутатами міської ради. Я заявляла про це, коли обиралася секретарем. І звичайно вдячна за те, що мені довірили депутати. Я думаю, що згодом можна якийсь аналіз зробити моєї діяльності", - сказала вона.

Також під час обговорення вона додала, що наступний рік не менш важливий в політичному сенсі, адже буде спрямований на відвойовування політичними силами свого електорату.

"Головне – це те, наскільки політичні сили зможуть виправдати зараз квотум довіри,який дала їм громада для представлення в органах місцевого самоврядування", - резюмувала Вусенко.

Юлія Вусенко

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.12.2015 18:00
Переглядів615
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг