У Луцьку "промоніторять" комунальні підприємства

Упровдовж літа 2016 року в Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Тернополі, Львові, Хмельницькому та Рівному відбуватиметься моніторинг комунальних підприємств у рамках реалізації проекту "Рейтинг публічності комунальних підприємств" за підтримки Transparency International та Українського незалежного центру політичних досліджень.

З 17 до 19 червня громадські активісти та журналісти з названих міст вивчали особливості та законодавчу базу функціонування комунальних підприємств, аналізували чинні корупційні ризики та можливість виникнення нових. Надалі вони проводитимуть моніторинг відкритості комунальних підприємств обласних центрів та складатимуть рейтинг їх публічності, що буде згодом презентовано публічно, – повідомляє Асоціація молодих реформаторів.

За результатами моніторингу підготують проект рішення, в основі якого будуть закладені висновки на базі моніторингу щодо покращення відкритості та прозорості комунальних підприємств. До розробки проекту рішення будуть запрошені депутати Луцької міської ради та громадські активісти, зацікавлені у покращенні прозорості роботи комунальних підприємств. Проект рішення активісти передадуть у місцеві ради для подальшого розгляду у комісіях та на сесії ради й оприлюднять для громадськості.

У рамках проекту уже створений веб-сайт, де є інформація про проект, новини, найцікавіші прецеденти, виявлені в процесі роботи над моніторингом, рейтинги публічності КП та Положення про відкритість комунальних підприємств.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.06.2016 08:51
Переглядів354
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-06-2018 19-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг