У Луцьку перейменують вулицю Московську

Вулицю Московську пропонують перейменувати на честь відомого лучанина, співака В'ячеслава Хурсенка.

80 % жителів вулиці Московської проти її перейменування. Про це йшлось 30 червня на засіданні сесії Луцькради.

Секретар Луцькради повідомила, що із мешканцями вулиці Моковської проводили зустріч, на якій виявилось що 80 % мешканців не хочуть перейменування вулиці Московської на честь В'ячеслава Хурсенка.

Депутатів найбільше цікавило, скільки коштуватиме бюджету перейменування цієї вулиці. Однак депутат Микола Федік зауважив, що не можна питання перейменування Московської співставляти із фінансовими питаннями, адже це "наша національна гідність".

"Я був одним із ініціаторів перейменування Московської на вулицю Хурсенка. 10 % погодились перейменувати вулицю на честь Хурсенка, і навіть були відповідні звернення щодо цього", - сказав Євген Ткачук.

Юлія Вусенко зазначила, що з 1991 року у Луцьку не проводився комплексний аналіз, а перейменування вулиці Московської на честь відомого співака, на її думку, правильне та виважене рішення.

У результаті депутати підтримали проект рішення щодо перейменування вулиці Московської.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.06.2016 12:05
Переглядів775
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-06-2018 20-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг