Депутати Луцькради просять Порошенка вплинути на несправедливі тарифи

Депутати вважають, що тарифи на тепло і гарячу воду є завищеними і несправедливими.

25 травня міська рада подала звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо антинародної газової політики Кабінету Міністрів України. Проте жодних дій задля припинення згубної газової політики та псевдореформ Кабінету Міністрів України ні з боку президента, ні парламенту не здійснено. Про це розповів 30 червня під час сесії Луцької міської ради депутат Андрій Козюра.

Він повідомив, що стан економіки в Україні з кожним днем погіршується, а це призводить до закриття підприємств та скорочення робочих місць. Безробіття набуло катастрофічного рівня і навіть за офіційними даними становить майже 10%. Протягом останніх двох років втрачено близько 2 мільйони робочих місць. При цьому у кілька разів зросли тарифи на газ, теплову та електричну енергію, втричі подешевшала національна валюта. Реальні доходи населення в 2015 році зменшилися на 26,6 % у порівнянні з 2014 роком. У першому півріччі 2016 року темпи падіння виробництва не знизилися, продовжує зростати безробіття, збільшується рівень бідності, особливо серед громадян, які працюють.

"На сьогодні близько 80 % населення України перебуває за межею бідності, тарифи на житлово-комунальні послуги в державі вищі, аніж в Європі, а заробітні плати в десятки разів менші, ніж в розвинених країнах" – сказав Андрій Козюра.

Уряд запланував тотальне знищення соціально вразливих верств населення: пенсіонерів, інвалідів, одиноких матерів та багатодітних сімей, ветеранів та інших категорій громадян. Зниження офіційного прожиткового рівня на тлі стрімкого підвищення житлово-комунальних тарифів, девальвації гривні, здорожчання навіть найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, призвело до небувалого зубожіння більшості українців та сплеску злочинності.

"Це як зайцю стоп-сигнал. На наші звернення ми тільки відписки отримуємо", – сказав депутат Микола Федік.

Щоб звернення було дієвішим, депутати запропонували міському голові Миколі Романюку їхати до Президента України і піднімати це питання.

Втім, не дивлячись на те, що більшість депутатів вважають звернення неефективним, його підтримали.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.06.2016 14:41
Переглядів409
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг