Луцьке підприємство - у топ-200 найбільших компаній України

"СКФ Україна" займає 176 місце у рейтингу найбільших компаній України.

Загальний дохід 200 найбільших компаній України за минулий рік склав понад 1,39 трільйон гривень, - повідомляє Forbes.

У лонг-ліст рейтингу увійшли понад 300 компаній, річний оборот яких за підсумками 2014 року склав не менше 1 млрд гривень. При оцінці компаній редакція аналізувала чотири критерії: виторг, прибуток, активи і вартість підприємства.Вартість компаній виводилася за допомогою оціночних мультиплікаторів з урахуванням країнового та регіонального ризику; використовувалися дані Bloomberg, інвестиційних компаній "АРТА" і Concorde Capital.У підсумковому рейтингу компанії відранжовані за сумою балів за чотири показники. У випадках, коли у підприємств сума балів збігалася, вище місце займала компанія з більшим виторгом. При складанні рейтингу Forbes використовував офіційні дані компаній і опубліковану фінансову інформацію.

Публічне Акціонерне товариство "СКФ Україна" набрало 418 балів і зайняло 176 місце у рейтингу.Оціночна вартість компанії склала 532,1 млн., активи компанії - 842,2 млн., виторг - 1064 млн., прибуток - 167,7 млн.

Довідково:

Публічне Акціонерне товариство "СКФ Україна", яке входить в корпорацію SKF, є єдиним в Україні виробником роликових конічних підшипників та компонентів до них. На сьогодні підприємство постачає підшипники в країни СНД та Європи, а також в країни Азії та Америки. АТ "СКФ Україна" (публічне) є основним постачальником конічних підшипників для провідних автомобільних та тракторних заводів СНД (ГАЗ, КАМАЗ, МАЗ, МТЗ, КрАЗ та інші), потужним постачальником підшипників для конвеєрних заводів–лідерів-виробників автомобільної техніки Європи, Америки та Азії, а також надійним постачальником компонентів (кілець після токарної обробки, сепараторів та роликів) для заводів корпорації SKF.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.12.2015 09:00
Переглядів728
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг