Луцька фірма готова розчистити Стир, – головний еколог міста

Фірма "Річковий порт Луцьк" хоче розчистити Стир, аби мати змогу возити пісок.

Про це розповів начальник відділу екології Луцької міської ради Анатолій Гламазда в інтерв'ю Волинь24.

Із його слів, співпраця міської влади із "Річковим портом" дасть змогу не лише розчистити річку, а й побороти питання трупів тварин, яких волиняни скидають у водойму.

"Трупи тварин можуть пливти сюди з Берестечка і транзитом йти далі. Не думаю, що той, хто живе в Луцьку, може кинути в Стир мертвого собаку чи свиню. Але як з цим боротись? Тож не перекриєш річку. Єдиний вихід – розчистити річку від дерев, що невдовзі і планується. Тоді ті ж трупи швидше нею проходитимуть. А як по-іншому боротись? Ходив я до річки, розпитав людей, чи хтось бачив, щоб щось пливло. Ніхто нічого не бачив", – сказав головний еколог міста.

Також Гламазда підкреслив, що вищезазначена фірма готова привести річку до ладу за власні кошти.

"Дозвіл комісії на знесення дерев вже є, тому можливо це вдасться зробити найближчим часом. Це добра справа для міста. Планується прибрати біля 320 дерев, 70 з яких вже лежать у воді", – додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.07.2016 19:33
Переглядів886
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг