Гнідавському цукровому заводу дали 47 мільйонів гривень кредиту

Волинська дирекція "Укргазбанку" дала кредит ПАТ "Гнідавський цукровий завод" у сумі 47 мільйонів гривень на будівництво цеху з виробництва біотехнічних компонентів (біоетанолу).

Кредит надали, відповідно до угоди з Міжнародною фінансовою корпорацією (ІFC) зі спрощення доступу до фінансування для компаній, що бажають запровадити енергозберігаючі технології та реалізовувати інші ЕКО-проекти, – повідомляє Agravery.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НЕСОЛОДКО: ФІНАНСОВИЙ РІК ГНІДАВСЬКОГО ЦУКРОВОГО ЗАВОДУ ВИДАВСЯ ЗБИТКОВИМ

"Реалізація проекту будівництва цеху для виробництва біотехнічних компонентів шляхом переробки цукрових буряків на цукор та біоетанол на одному виробничому майданчику сприятиме значному зниженню енерго- та ресурсоємності продукції підприємства. Також реалізація проекту забезпечить можливість регулювання обсягів виробництва продукції (цукру чи біоетанолу) з огляду на кон'юнктуру ринку", — повідомили в "Укргазбанку".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.07.2016 16:38
Переглядів975
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг