Що ви там, хлопці, робите? – Гунчик розкритикував Волинську митницю

Володимир Гунчик
Фото: Василь Бідун

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик розкритикував роботу в.о. начальника Волинської митниці Олександра Шавлака.

Зробив він це на оперативній нараді в обласній державній адміністрації 1 серпня.

Приводом до різких слів Гунчика стала інформація, яку озвучив головний казначей області Михайло Леміщак, про зменшення надходжень до бюджету від митних органів Волині на 65 мільйонів гривень порівняно з попереднім роком.

Голова ОДА відзначив, що область отримує значні надходження від держбюджету. Зокрема, від фонду регіонального розвитку, фонду соціально-економічного розвитку.

Однак "віддачі" від Волині державний бюджет не має. А ця "віддача", зі слів Гунчика, якраз залежить від наповнень фіскальною і митною службою.

"Знову липень. І знову мінус 60 мільйонів. Виникає питання: чого ми там його тримаємо, цього чернігівського вояжера? Що він там робить? 4 місяці підряд – зменшення надходжень до державного бюджету через митницю", – обурюється Гунчик.

"Давайте відкладемо дорогу Луцьк-Львів. Добре, розберемося і без них. Але завтра держава скаже: про який ви другий транш говорите на соціально-економічний розвиток? Його не буде, тих 48 мільйонів. Тому що ви не наповнюєте державний бюджет", – моделює ймовірну ситуацію голова ОДА.

"Що ви там, хлопці, робите?" – підсумував запитанням Володимир Гунчик до керівництва ДФС України та Волинської митниці.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
01.08.2016 12:07
Переглядів1394
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг