Як Гунчик волинських аграріїв прокуратурою лякав

Володимир Гунчик

Волинська ОДА готує пакет документів до прокуратури області щодо невідповідності договорів оренди землі, укладених деякими волинськими агропідприємствами, до чинного законодавства.

Про це заявив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик на оперативній нараді 1 серпня.

"ОДА продовжує готувати пакет документів щодо тих сільгосппідприємств, які не перезаключили договори і не привели їх у відповідність до закону. Ми домовилися з обласним прокурором, що підготуємо ці документи до п'ятниці і передамо їх у прокуратуру", – заявив він.

Як розповів директор департаменту фінансів Волинської ОДА Ігор Никитюк, за даними ДФС в області на 1 липня 2016 року залишається 262 договори оренди землі, у яких розмір орендної плати нижчий за встановлений законодавством рівень.

При цьому Ігор Никитюк додав, що 92 % таких договорів – у Горохівському районі.

"Незрозуміло, чому там такий високий показник. Я думаю, якщо є необхідність, потрібно звертатися у судові органи для того, щоб забезпечити заключення договорів і законодавчого врегулювання цього питання", – розмірковує директор департаменту.

Невдовзі голова ОДА задіяв важку словесну артилерію: "Звертаюсь до керівників сільгосппідприємств, органів місцевого самоврядування і влади: після того, коли я передам документи в обласну прокуратуру, "поздно будет пить боржоми".

Коли я передам документи в обласну прокуратуру, "поздно будет пить боржоми" – Гунчик

"Шановні колеги, давайте в законно встановленому порядку за цей тиждень наведемо порядок у тих договорах, про які сказав директор департаменту фінансів. Це ж не тяжко: поїхати та узгодити", – резюмував Володимир Гунчик і нагадав, що аграрії мають час до п'ятниці, поки ОДА готує документи в прокуратуру.

"З понеділка процес пішов", – завершив Гунчик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
01.08.2016 17:57
Переглядів532
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг