Волинський бізнесмен потрапив в топ-10 людей, яким довіряє громада

Опублікували результати рейтингу "Довіра громади Волині-2015", який організувала ініціативна група з трьох організацій – ВОГО "Волинський прес-клуб", ВОГО "Гендерний центр", ГО "Інститут волонтерства та громадської співпраці".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила лучанка Оксана Ярош.

Так, до десятки волинян, котрим довіряє громада, увійшли: меценат-благодійник, генеральний директор "Модерн-Експо" Петро Пилипюк, волонтер і журналіст Мирослав Ватащук, волонтери-адвокати Василь Нагорний та Наталія Ариванюк.

"Публікуємо список осіб, які жертовно виконують важливу для громади діяльність, діють в її інтересах, допомагають тим, хто найбільше цього потребує, незважаючи на свій власний часта ресурси", – повідомили вони.

Фінальна десятка визначалася за 10-бальною системою: за перше місце – 10 балів, за друге – 9 балів, третє – 8 і так далі.Прізвища вписувались респондентами самостійно.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.12.2015 09:38
Переглядів1796
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг