"Філологи матимуть зауваження до вулиці Кузьми Скрябіна", – луцький історик

У Луцьку пропонують перейменувати вулицю на честь Кузьми Скрябіна.

Ще 9 травня на сайті була зареєстрована петиція від громадянина Янчука з пропозицією перейменувати одну із вулиць міста на честь Скрябіна. Про це йшлося 9 серпня під час засідання комісії з впорядкування назв вулиць.

Представниця Інституту національної пам'яті Олеся Бондарук зауважила, що до назви цієї вулиці можуть бути зауваження як волинян, так і філологів.

"Його звали Андрій Кузьменко, Кузьма – псевдонім, а "Скрябін" – назва гурту, тут філологи можуть мати зауваження. Також ми будемо чути зауваження волинян, щодо того, що Кузьма не мав відношення до Волині. До того ж це іменна вулиця, а ми збираємось зменшити кількість іменних вулиць", – сказала Олеся Бондарук.

Вона додала, що до вирішення цього питання треба залучати філологів, які повинні розібратися, чи перейменування вулиці у запропонованому варіанті відповідає всім необхідним нормам.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.08.2016 14:00
Переглядів742
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг