Чиновницю Луцької РДА підозрюють у зловживанні службовим становищем

Головного спеціаліста управління агропромислового розвитку Оксану Шумерук Луцької райдержадміністрації підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Жінка працювала у відділі бухгалтерського обліку, звітності, економічного аналізу, фінансово-кредитного забезпечення, інформаційно-аналітичної роботи та діловодства цього управління, – інформує Район.Луцьк.

Із реєстру судових рішень відомо, що 26 липня цього року чиновниці повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 191 ч.1, 191ч.3 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

А вже 1 серпня Луцький міськрайонний суд наклав арешт на майно чиновниці. Під арешт потрапили 1/2 частки житлового будинку, який розташований в селі Княгининок (Маяки) та п'ять земельних ділянок, що розташовані на території Княгининівської (Маяківської) сільської ради.

Днями суд ухвалив застосувати до підозрюваної запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Чиновниці заборонено відлучатися з села Маяки (Княгининок) без дозволу слідчого, прокурора або суду.

Цікаво, що чиновниця не так давно пройшла успішно люстрацію, про що свідчить відповідний документ на сайті Луцької РДА.

Подаємо текст інформації без змін:

"Інформація про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо Шумерук Оксани Степанівни

На виконання вимог Закону України "Про очищення влади", відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 зі змінами, Луцькою районною державною адміністрацією проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Шумерук Оксани Степанівни, яка працює на посаді головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності, економічного аналізу, фінансово- кредитного забезпечення, інформаційно-аналітичної роботи та діловодства управління агропромислового розвитку Луцької районної державної адміністрації.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шумерук Оксани Степанівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.08.2016 18:06
Переглядів1225
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг