Чого чекати волинянам від об'єднання територіальних громад?

Ток­-шоу "Протилежний Погляд LIVE" разом із запрошеними гостями у прямому ефірі розгляне питання децентралізації влади, а саме об'єднання територіальних громад.

У дискусії візьмуть участь голова Луцької районної адміністрації Ігор Ярмольський та заступник міського голови Сергій Григоренко, – повідомляють організатори.

Законом "Про добровільне об'єднання територіальних громад", розробленим урядом та прийнятим Верховною Радою 2 лютого 2015 року, передбачене кардинальне реформування системи місцевого самоврядування в Україні. За основу вітчизняної моделі територіального розподілу спеціалісти взяли польський досвід.

Так, сьогодні у Волинській області налічується 6 об'єднаних територіальних громад.

Тому постає ряд питань: які наслідки несе за собою така реформа? Наскільки є проінформованим населення та як вплине ця реформа на їх буденне життя?

"Протилежний Погляд LIVE" у п'ятницю, 19 серпня спробує дати відповіді на усі запитання у прямому єфірі. Не пропустіть: о 19:45 на телеканалі "Нова Волинь".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.08.2016 11:35
Переглядів507
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг