Таким проектам потрібно більше уваги, – місцевій владі Донбасу показали луцький "Сity Park" (фото)

Соціальний проект "City Park", що розташований в центрі Луцька, відвідали представники органів місцевого самоврядування із Донецької та Луганської областей.

Візит відбувся у четвер, 18 серпня, в рамках проекту ПРООН "Економічне і соціальне відновлення Донбасу".

Метою цього туру є ознайомлення учасників – представників органів місцевої та регіональної влади, органів місцевого самоврядування з Донецької та Луганської областей з успішним практичним досвідом місцевого економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги, розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.Саме тому вони відвідали "Сity Park", який є яскравим прикладом соціально-відповідального бізнесу.

Гостей зі Сходу України супроводжував обранець громади Микола Яручик, розповідаючи дорогою про роботу влади у Луцьку та економічний стан міста. Політик наголосив, що "City Park" – це ініціатива депутата Луцької міської ради Андрія Покровського, яку він впроваджує за власні кошти. Більше того, територія комплексу знаходиться у міській комунальній власності, тобто не приносить бізнесмену ніяких прибутків.

"Було б добре, щоб місто більше уваги звертало на такі соціальні проекти", – підкреслив Яручик.

Для відвідувачів організували екскурсію, яку провів представник Андрія Покровського Євгеній Мікоян. Чоловік розповів, що на цьому місці за радянських часів був парк, який внаслідок недогляду втратив свою привабливість. Саме тому бізнесмен задумав відновити історичне призначення зони та зробити сучасне місце відпочинку.

Гостям із Донбасу показали єдиний на Волині безкоштовний скейт-парк професійного рівня, який користується великою популярністю серед місцевих жителів.

Також Євген Мікоян повідав відвідувачам, що на території нинішнього "City Park" у часи занепаду була дуже висока криміногенна ситуація.

"Тут був фактично наркопритон, чоловіки мусили виходити і зустрічати своїх жінок задля безпеки", – розповів він.

Тепер же лучани мають змогу абсолютно безкоштовно тут відпочивати з дітьми, грати в шахмати та шашки, годувати качок та займатися спортом.

Автор: Руслан Пилипчук

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.08.2016 21:00
Переглядів2366
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:36
20.08.2016
добропобажач
Перейщли б сукі черер дорогу,краще б після дощу-там би похизувалисб(
11:13
19.08.2016
Шалапін
замість болота теперд багато років "СITY PARK".... СУПЕР! незадоволені хіба тільки активісти!!! але на сіті територія кругом відкрита.............. не те що в палиці на стадіоні сну....він ще та морда єврейська !!!!!!!!!!!!!!
10:57
19.08.2016
Як коментують))))
08:52
19.08.2016
тотодтдтлд
тдлолдод
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг