Луцьких бізнесвумен кличуть в жіночий клуб

Клуб діятиме уже починаючи із січня 2016 року і впродовж чотирьох місяців у Луцьку.

Організатори планують провести ряд неформальних дискусійних зустрічей у форматі кіно-клубів, гендерних медіа-кав'ярень і клубних засідань за участю дівчат і жінок, які хочуть знати більше і бути активнішими в суспільному житті.

"Запрошуємо до участі в проекті студенток, громадських активісток, журналісток, представниць органів влади та місцевого самоврядування, різноманітних установ, бізнесвумен, мисткинь тощо. Наші зустрічі відкриті і для чоловіків, думки і погляди яких не суперечать правам людини і гідності як найвищій цінності", - йдеться у повідомленні Волинського прес-клубу.

Для участі потрібно заповнити Анкету до 15 січня включно. Відбір учасниць відбуватиметься на конкурсних засадах. Перша зустріч відбудеться орієнтовно 23 січня, детальніше про місце і час учасниць Жіночого клубу буде повідомлено додатково.

Довідка: Проект реалізується ВОГО "Волинський прес-клуб" і ВОГО "Гендерний центр" за підтримки "Українського жіночого фонду" і є своєрідним продовженням ідеї, започаткованої в межах проекту "Місцеві політичні платформи жінок", який діяв у 2015 р. у Волинській і Херсонській областях і мав на меті розвиток громадської активності жінок Волинської області, підвищення рівня їхньої самооцінки, ролі в суспільно-політичному житті країни.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.01.2016 16:59
Переглядів1158
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:30
07.01.2016
ЗОСЯ
Шановні! Клуб жіночий чи політичний??? А якщо не БІЗНЕС, а просто ВУМЕН, що не пустять...
останні новини
23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг