"Ви всі в рабстві!" – Козюра про підприємців на Старому ринку

Виконавчий директор Асоціації малого та середнього бізнесу "Бізнес-Волинь" Ігор Дильов закликав зробити процес реконструкції Старого ринку публічним. Натомість депутат та голова тимчасової контрольної комісії Луцької міської ради з питань врегулювання діяльності ринків на території міста Андрій Козюра переконаний, що спершу треба розібратися з облспоживспілкою.

Про це йшлося в ток-шоу Протилежний Погляд LIVE у п'ятницю, 23 вересня.

"Усе це якось підкилимно робиться. Я би хотів передати думку людей: давайте витягнемо це все на поверхню. Візьмемо коло осіб: архітекторів, незаангажованих людей, іноземного архітектора, щоб вони сказали, чи там можлива торгівля, скільки це буде вартувати, хто буде вкладати кошти, хто буде обслуговувати. Щоб цей процес був публічним для всіх: для підприємців, для влади, для людей. Я думаю, що це не так важко зробити", – зазнаичив Дильов.

Своєю чергою, Козюра заперечив висловлювання про те, що питання Старого ринку – "підкилимне".

"Перші три засідання комісії були абсолютно публічні. Ходили всі підприємці, висловлювати всі свої претензії. Інша ситуація, що підприємці не є стороною договору оренди. Ви всі в рабстві! Після того, як ми вирішимо питання облспоживспілки, дотримання договорів оренди, виконаня рішень, ми будемо виходити з інтересів міста, з інтересів підприємства. Усіх підприємців запросимо. Згідно із законом місцевого самоврядування, контрольні комісії, як правило, проводяться закрито, зараз ми вивчаємо документи, як вивчимо – інші засідання будуть публічні. І будемо виходити з двох позицій: інтереси міста, інтереси підприємців, але точно не облспоживспілки", – запевнив депутат.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.09.2016 21:31
Переглядів778
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг