Посилять вимоги до банків, які здійснюють виплати бюджетникам

Фото ілюстративне

Кабмін ухвалив проект постанови "Про деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ", розроблений Міністерством фінансів.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили в прес-службі Міністерства фінансів.

Проект спрямований на посилення вимог до банків, які здійснюватимуть виплату заробітної плати, пенсії, соціальних та інших виплат з державного бюджету.

Відповідно до положень проекту:

- встановлюються єдині критерії для уповноважених банків щодо виплат пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ;

- здійснюватиметься відбір уповноважених банків для всіх виплат спільною конкурсною комісією, яка буде створена Мінфіном із залученням представників Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Казначейства, Пенсійного фонду та Національного банку.

Як зазначається в тексті документа, уповноваженими зможуть бути банки, що мають активи, частка яких становить не менш як 1,0% активів банківської системи. Також банки, контрольний пакет акцій яких належить міжнародним фінансовим та банківським установам, що мають міжнародний рейтинг інвестиційного класу від міжнародно визнаних рейтингових агенцій або у яких держава володіє часткою понад 75%.

"На час проведення конкурсу банки мають відповідають таким вимогам:

- протягом останніх шести місяців Національним банком не застосовувалися заходи впливу у вигляді обмеження, зупинення чи припинення здійснюваних банком операцій;

- не мають фінансової заборгованості перед Фондом гарантування вкладів фізичних осіб щодо сплати зборів, штрафів, пені;

- не мають заборгованості із сплати податків і зборів;

- протягом останніх 12 місяців до власників або до пов'язаних осіб не було застосовано Україною, іноземними державами — членами Організації економічного співробітництва та розвитку чи ЄС санкцій;

- здійснюють емісію електронних платіжних засобів (платіжних карток)", - йдеться в повідомленні Мінфіну.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.09.2016 12:11
Переглядів379
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг