"Волиньприродресурс" самостійно не вирішить "бурштинову" проблему, – Гунчик

Голова Волинської ОДА вважає, що КП "Волиньприродресурс" самостійно не вирішить проблему незаконного видобутку бурштину.

Про це Володимир Гунчик розповів в інтерв'ю Волинському інформаційному порталу.

"Не вважаю, що підприємство "Волиньприродресурс" самостійно може вирішити цю проблему. І не через те, що це підприємство не має відповідних повноважень, а через те, що обсяг інвестицій для вирішення проблеми бурштину на Волині – це сотні мільйонів доларів. Комунальне підприємство не має такого ресурсу. І я не зовсім вірю на сьогодні, що знайдеться інвестор, один, два чи три, які без позиції держави, без участі держави готові взятися за цю справу", – зазначив він.

Гунчик переконаний: суть питання у тому, що значна частина області – територія, де може бути бурштин.

"Це означає, що ми повинні зрізати ліс, знищити поля, дістатися до водойм, аби тільки добути бурштин? Той, хто буде добувати, йому все рівно. Він завтра здобув бурштин, пішов з Волині, залишив після себе напівпустелю", – зазначив Гунчик.

З його слів, у цьому питання спільну відповідальність мають і Міністерство екології і природних ресурсів, і Державне агентство лісових ресурсів, і Міністерство аграрної політики, і Міністерство регіонального розвитку, адже це проблема не лише однієї області.

"І хто б мені що не говорив, які б ми структури не створювали, проблема бурштину – це загальнонаціональна проблема. І вирішувати її треба якщо не з законів, то хоча б з нормативних актів Кабінету Міністрів. І вже тоді підтягувати можливі ресурси місцевого значення типу "Волиньприродресурс", артілі, спілки для того, щоб спільно вирішувати це питання", – переконаний Гунчик.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.09.2016 21:00
Переглядів480
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг