Мер Луцька обговорює бюджет з містянами у Facebook

Луцький міський голова Микола Романюк практикує інтерактив у комунікації з лучанами.

Градоначальник опублікував на своїй сторінці у Facebook витяги з проекту бюджету міста на 2016 рік.

З його слів, зміни в законодавстві дають можливість прогнозувати зростання доходів бюджету міста у 2016 році майже на 110 мільйонів гривень.

"Щойно завершили формування, розмістили на офіційному сайті міської ради та розіслали депутатам міськради проект бюджету міста на 2016 рік. Рік обіцяє бути дуже складним. Проект бюджету формували з врахуванням змін, що внесені до Податкового та Бюджетного кодексів, а також норм Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", - йдеться у повідомленні.

Щойно завершили формування, розмістили на офіційному сайті міської ради та розіслали депутатам міськради проект бюджету ...

Опубліковано Миколою Романюком 10 січня 2016 р.

Однак разом із зростанням доходів бюджету Луцька на фінансування міста держава передала п'ять професійно-технічних училищ (сума коштів на їх утримання у 2015 році складає більше 45 мільйонів гривень) та компенсацію частини пільг різним категоріям громадян, яка вартуватиме міському бюджету понад 20 мільйонів гривень (перевезення громадським транспортом пільговиків – 18 мільйонів гривень).

Так, користувач Сергій Мельник коментує: "Значить знову вся надія на бізнес", а Сергій Дідух зазначає: "Якщо у Раді прийняли один з найгірших бюджетів, то що можна говорити про регіони".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
11.01.2016 10:35
Переглядів543
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг