З луцької казни на фотостенд загиблим учасникам АТО виділили 200 тисяч гривень

Фотостенд розширять і до світлин загиблих луцьких учасників АТО додадуть фото загиблих учасників АТО з Волинської області.

Фотостенд виготовляло та встановлювало комунальне підприємство "Луцькреклама", а рекламне агенство "Факторія" коригувало цей проект. Про це розповіла заступник начальника управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай 28 вересня під час сесії Луцькради.

Вона повідомила, що з бюджету просять 200 тисяч гривень на оновлення пам'ятного фотостенда для загиблих учасників АТО. Вона додала, що коштів може піти значно менше. Втім, те, що не використають, повернуть до бюджету.

"Зараз виникла ідея розширити фотостенд й пропонується, щоб розширили його шляхом виготовлення нових 10 метрів, і плюс хочуть опустити карниз, на який ставлять лампадки і кладуть квіти", – сказала Наталія Рибай.

Вона додала, що фотостенд хочуть розширити задля розміщення світлин загиблих учасників АТО із всієї Волинської області.

Депутат Павло Данильчук запропонував організувати та провести конкурс із залученням громадських організацій, щоб вирішити, що в подальшому зробити на місці пам'ятного фотостенду.

Депутати підтримали проект рішення

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.09.2016 11:30
Переглядів704
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг