Гунчик заявив про необхідність розширення Луцького ЦНАПу

Через перенасиченість Луцького ЦНАПу людьми зокрема тими, які хочуть зробити закордонний паспорт, постало питання розширення ЦНАПу.

З такою пропозицією звернувся голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик до Луцького міського голови Миколи Романюка під час відео-селекторної наради 11 січня.

За словами голови ОДА, раніше коли "всі були під одним дахом, то все по іншому було", а зараз поліція та міграційна служба діяли окремо і ЦНАПи також.

"Я хочу звернути увагу Миколи Романюка на те, що ЦНАП перенасичений, в ньому мало місця щоб надавати якісно послуги, тому варто піднімати питання його розширення", - сказав Володимир Гунчик.

Також голова ОДА додав, що в Устилузі вже висловили бажання про те, що там хочуть створити свій ЦНАП.

Тому Гунчик зауважив, що варто вивчити ситуацію, щоб потім не стояло питання про те, що місцеві органи влади не можуть забезпечити міграційній службі та іншим структурам нормальних умов для виконання їхніх обов'язків.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
11.01.2016 11:09
Переглядів427
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг