"Сумнівні забудовники заходять в Луцьк", – Данильчук

Міський голова розповів, як міська рада планує працювати з забудовниками щодо того, скільки квартир вони готові дати учасникам чи родинам загиблих учасників АТО.

У Луцьку є ряд будинків, які зводять, й з усіх забудовників лише "Домобудівельний комбінат" виділив квартири сім'ям загиблих учасників АТО. Про це сказав депутат Луцькради Павло Данильчук 28 вересня під час сесії Луцькради.

Він поцікавився у луцького міського голови Миколи Романюка, яким чином Луцькрада може зобов'язати чи попросити забудовника виділити певну кількість квартир для учасників чи родинам загиблих учасникам АТО.

"Сумнівні забудовники заходять в Луцьк й часто не місцеві, які швидко будують, порушуючи містобудіві умови. Як ми будемо з ними спілкуватись і скільки можемо попросити в них квартир учасникам АТО?" – запитав Павло Данильчук.

Микола Романюк відповів, що варто максимально шукати можливість, щоб надати квартри родинам загиблих учасників АТО. Він додав, що на вулицях Арцеулова та Задворецькій на конкурсних засадах будуть відбиратись пропозиції від забудовників щодо того, хто і скільки дасть житла у будинках, які там зводитимуть. Щодо інших забудовників, то Микола Романюк зауважив, що будуть звертатись і просити квартири .Однак ці забудовники платять пайову участь, а вимагати виділяти квартири міська рада не може.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.09.2016 12:21
Переглядів561
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг