Луцькрада звернулась до Авакова щодо криміногенної ситуації в місті

Серед основних причин, через які звернулись до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, називають невдалий процес переатестації.

Депутатський корпус підготував звернення до міністра внутрішніх справ України Авакова щодо рівня злочинності та криміногенної ситуації у місті Луцьку. Про це йшлося 28 вересня під час сесії Луцькради.

Депутат Луцькради Ігор Поліщук зачитав текст звернення й зазначив, що, заслухавши інформацію начальника Луцького ВП ГУ НП у Волинській області та в.о. керівника Луцької місцевої прокуратури, зробив певні висновки. Зокрема, за словами Поліщука, причинами зростання рівня злочинності в місті та низького рівня розкриття кримінальних правопорушень є невдалий та незрозумілий процес проведення переатестації працівників поліції.

"Згідно з довідкою, яку надала прокуратура, штат міськвідділку звільнився майже удівічі. 200 справ на 12 слідчих – це нереальне навантаження, яке унеможливлює проведення якісного слідства", – сказав Ігор Поліщук.

Ігор Поліщук назвав переатестацію невдалою. Натомість депутат Луцькради Тарас Шляхтич зауважив, що це оціночні судження окремої людини, і не варто їх подавати в запиті, бо не всі лучани вважають переатестацію невдалою. Однак його зауваження не взяли до уваги.

Загалом звернення депутати підтримали.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.09.2016 15:04
Переглядів537
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг