У Луцькраді знову не підтримали звернення до Президента щодо рішення польського Сейму

Звернення, підготоване фракцією "Свобода" до Президента України та Верховної Ради з приводу рішення польського Сейму щодо визнання подій 1943-1945 років на Волині геноцидом, депутатський корпус Луцькради вдруге не підтримав.

Питання щодо Волинської трагедії – це питання національної гідності. Про це заявив депутат від фракції "Свобода" Микола Федік 28 вересня під час сесії Луцькради.

Він додав, що ще в 2003 році було намагання поляків в односторонньому порядку вибачитись перед ними за злочини, вчинені в ті роки. Тоді як Луцька, так і Волинська ради прийняли рішення щодо недопущення одностороннього вибачення.

"Подібні проекти рішення були підтримані всіма районними радами вчора. На сесії Волинської облради депутати показали, що це рішення немає політичного забарвлення. Те, що ми дозволяємо паплюжити нашу честь, то показуємо, що ми не поважаємо своєї історії і, відповідно, ніхто не буде поважати нас", –апелював до депутатів Микола Федік.

Він додав, що польські політики вдаються до маніпуляцій, відображаючи сфабриковані факти і нав'язують власні трактування подій щодо Волинської трагедії.

"Давайте проголосуємо і не будемо виглядати хохлами меншовартісними", – закликав підтримати проект рішення депутат Павло Данильчук.

Однак депутати не підтримали цього звернення вже вдруге.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.09.2016 18:01
Переглядів420
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-06-2018 19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг