Романюк назвав умову створення гаражного кооперативу

Мешканці вулиць Гірної та Рогової хочуть узаконити незаконно встановлені гаражі шляхом створення кооперативу.

На прибудинковій території багатоквартирних будинків, які розташовані на вулицях Рогова та Гірна, розміщено 83 гаражі. Про це розповів мешканець одного з цих будинків Сергій Мисковець 28 вересня під час сесії Луцькради.

Він повідомив, що ці гаражі розмістили ще у 80-х роках на території тодішнього військового містечка для потреб військовослужбовців, які там проживали. Нещодавно люди виявили на своїх гаражах наліпки, які повідомляли про те, що ці гаражі знесуть.

"Ми почали піднімати питання щодо узаконення гаражів і нам пообіцяли, що їх тимчасово не зноситимуть до вирішення компромісного рішення. На загальних зборах з депутатами та представниками міськради нам розповіли про шляхи вирішення питання, і була начальник муніципальної поліції, яка сказала написати заяви з проханням узаконити ділянки. Наступного дня в муніципальній поліції нам підсунули протоколи про те, що наші гаражі незаконні, і ми їх підписали", – розповів Сергій Мисковець.

Секретар Луцькради Юлія Вусенко зауважила, що представники міськради разом із муніципалами вирішили з'ясувати, чи використовують ці гаражі за функціональним призначенням.

"У всіх, в кого є якісь дозволи на гаражі, можуть приходити в міську раду, й ніхто нікого штрафувати не буде. Щодо гаражного кооперативу, то ідея має право на життя тільки для тих людей, які дійсно проживають в цих будинках на Гірній-Роговій",– пояснив Луцький міський голова Микола Романюк.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЛУЧАНИ БОЯТЬСЯ, ЩО НА МІСЦІ ДЕМОНТОВАНИХ ГАРАЖІВ РОЗПОЧНУТЬ БУДІВНИЦТВО

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.09.2016 08:20
Переглядів666
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг