"Це випадковість, що я очолив "бюджетну" комісію", – Данильчук

Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук каже, що очолив "бюджетну" комісію випадково, бо ніхто не хотів на погоджувальній раді в міського голлови її очолювати.

Про це він сказав в інтерв'ю Волинському агентству розслідувань.

"Я просто хотів змінити комісію у новій каденції. Це, скоріше, випадковість, що я очолив "бюджетну" комісію. Просто ніхто не хотів на погоджувальній раді в Романюка її очолювати", – сказав депутат.

Насправді ж, розповів Данильчук.ю у нього був задум зайти в "архітектурну" комісію.

"В мене раніше були думки заходити в "архітектурну" комісію, яку зараз очолює Андрій Козюра. Мені була цікава ця робота, бо ми зараз почали займатися, як "Народний контроль", питаннями забудов, розширенням міста. Багато цих питань мені близькі. Але після перемовин я погодився на "бюджетну" комісію. Хоча я розумію, що насправді це величезні навантаження. Але із іншого боку, хоча комісія велика, 9 депутатів, ми намагаємося розбирати бюджет, який нам подає управління фінансів", – зазначив депутат.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.09.2016 09:18
Переглядів940
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг