Волинь забезпечує Україну кетчупами на 60 %

Харчова промисловість лідирує в області за обсягами реалізованої продукції.

За підсумками січня–серпня харчовики Волині реалізували продукції на 3,4 млрд грн, що становило 25,7% загальнообласного обсягу промислової реалізації, – повідомляє ГУ статистики у Волинській області.

Значна частка в галузі належить публічним акціонерним товариствам "Волиньхолдінг", "Володимир-Волинська птахофабрика", "Луцьк Фудз", товариствам з обмеженою відповідальністю "Агротехніка", "ВМП", "Рожищенський сирзавод", цеху забою та переробки птиці товариства з обмеженою відповідальністю "Птахокомплекс Губин", які забезпечують майже 80 % загальнообласної реалізації харчової промисловості.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів зайнято 6,6 тис осіб, або кожен шостий працює у промисловості. У підприємства галузі вкладено 17,7 % обсягу капітальних та 5,5 % обсягу іноземних інвестицій, спрямованих у розвиток промисловості області.

За січень–серпень на Волині вироблено 1,2 тис тонн вершкового масла, 2,6 тис тонн макаронних виробів, 6,1 тис тонн ковбасних виробів, 16,9 тис тонн борошна, 19,5 тис тонн хліба та виробів хлібобулочних, 47,2 тис тонн м'яса, включаючи субпродукти тощо.

Волинь вносить чималий внесок у виробництво продуктів харчування в Україні. Понад 60 % кетчупів та томатних соусів, майже 40 % гірчиці готової, більше 23 % майонезу та соусів емульгованих виготовлених в державі належить підприємствам області.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЯК НА ВОЛИНІ РОБЛЯТЬ "ТОРЧИНСЬКИЙ" КЕТЧУП

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.10.2016 15:10
Переглядів465
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг