У Луцьку шахраї під виглядом соцпрацівників проникають в квартири

Справжні працівники департаменту соціальної політики Луцької міської ради завжди мають зі собою відповідне посвідчення й не інформують про субсидії поквартирно.

Лучани, в помешкання яких зайшли так звані соціальні працівники, про інцидент повідомили одразу ж в департамент соцполітики. Про це розповіла Конкуренту 21 жовтня начальник департаменту Тетяна Книш.

"У департамент підійшли свідомі громадяни і запитали, чому ми не даємо посвідчень нашим працівникам, які ходять квартирами й інформують про нарахування субсидій. Ми почали детальніше розпитувати, і нам розказали, що невідомі люди заходили в помешкання і казали, що готові їм розповісти, як нараховуються субсидії. Коли ж люди попросили пред'явити посвідчення, то вони сказали, що в департаменті їм посвідчень не видають", – розповіла про інцидент Тетяна Книш.

Начальниця департаменту наголосила, що її підлеглі завжди мають зі собою відповідні посвідчення, адже це під суворим контролем. Також оселями лучан ходять соціальні працівники тільки для складання актів і не здійснюють інформування про субсидії поквартирно.

"Моя особиста думка – це були шахраї, які, можливо, таким чином здійснювали попередній огляд квартир. Щодо субсидій, то ми інформуємо про них через офіційні установи, беремо участь у семінарах. Навіть якщо хтось із лучан не вірить соціальному інспектору, нехай спитають його прізвище і подзвонять нам на гарячу лінію, а ми підтвердимо чи спростуємо наявність такого працівника", – сказала Тетяна Книш.

Чиновниця також додала, що у разі подібної ситуації треба завжди вимагати посвідчення, а коли виникають сумніви, повідомляти про це на гарячу лінію департаменту за телефонами: 28-41-74, 28-41-72, 28-41-61, 28-41-65.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.10.2016 16:33
Переглядів1692
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг